fablehaven

Recenzia na knihu Fablehaven

Hlavnými postavami príbehu sú Kendra a Seth, súrodenci, ktorí sa ocitnú v úplne novom svete, keď ich rodičia ich pošlú na prázdniny k starému otcovi.

Čaroles je tajná rezervácia, ktorá slúži ako útočisko pre rôzne čarovné bytosti. Tento svet je plný magických tvorov, vrátane trollov, satyrov, bosoriek, škriatkov a víl, a je chránený starobylými zákonmi. Kendra a Seth však nevedia, že ich starý otec je správcom tejto záhadnej rezervácie.

Keď súrodenci začnú objavovať tajomstvá Čarolesa a porušia pravidlá, uvoľní sa temné nebezpečenstvo, ktoré ohrozuje celý svet. Sú nútení čeliť mnohým výzvam a nebezpečenstvám, aby ochránili svoju rodinu, Čaroles a možno aj celý svet pred temnými silami.

Kniha Fablehaven ponúka čitateľom vzrušujúce dobrodružstvo v kombinácii s bohatým svetom mágie a fantastickými bytosťami. Autor Brandon Mull vytvoril fascinujúci príbeh, ktorý nás zavedie do sveta plného tajomstiev, nebezpečenstiev a dobrodružstiev, ktoré čakajú na Kendru a Setha. Kniha bola pútavá. Dej zaujímavý. Táto kniha je skvelou voľbou pre tých, ktorí milujú fantasy príbehy.

Fablehaven v odrážkach

  • tajná rezervácia
  • temné sily
  • záhadné bytosti
  • fantasy príbeh plný dobrodružstva
  • porušovanie pravidiel

Autor: Brandon Mull
Vydavateľ: Fortuna Libri
Počet strán: 416
Veková kategória: Young Adult

PantaRhei.sk knizne novinky

Podobné knihy, ktoré by sa vám mohli páčiť: V znamení ametystu


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *