kniha-zlaté-dievča

Recenzia na knihu Zlaté dievča

Kniha sa zaoberá životom hlavnej postavy Audrey a jej cestou k olympijským hrám v gymnastike. Audrey je odhodlaná dosiahnuť zlato a tvrdo pracuje, aby sa stala vrcholovou gymnastkou. Hlavný príbeh sa točí okolo jej úsilia a odhodlania dosiahnuť svoj sen.

Jej vášeň pre gymnastiku ju vedie k tomu, aby sa snažila dosiahnuť olympijské hry a predviesť schopnosti na najvyššej úrovni. Okrem Audrey a jej cesty k olympijským hrám sa kniha zameriava aj na jej vzťah s Leom, chlapcom, ktorého si obľúbila. Kniha tiež pridáva napätie tým, že Audrey a ďalšie gymnastky musia čeliť zrade zo strany ľudí, ktorým by najviac mali dôverovať. Celý tím gymnastiek je odhodlaný vyhrať hry, aj keď dostali novú trénerku. A Audrey sa bude snažiť čo najviac, pretože to je jej posledný krát.

Príbeh Audrey, mladej gymnastky, je plný odhodlania a vášne. Je to príbeh o snívaní a neúnavnej práci na dosiahnutie cieľa, čo môže inšpirovať čitateľov všetkých vekových kategórií. Okrem toho, kniha nám otvára dvere do sveta gymnastiky a vrcholového športu. Prítomnosť romantického prvku v príbehu, vzťah medzi Audrey a Leom, pridáva knihe dodatočný rozmer. Napätie a zrada, ktoré sa objavujú v knihe, robia príbeh ešte zaujímavejším a dráme naplneným. To udržuje čitateľa v napätí. Myslím si, že čitateľa určite zaujme.

Zlaté dievča v odrážkach

  • odhodlanie a vášeň pre šport
  • zrada a prekážky
  • túžba po úspechu na olympijských hrách
  • emócie
  • dosiahnutie cielu

Informácie o knihe Zlaté dievča

Autor: Jennifer Iacopelli
Vydavateľ: CooBoo
Počet strán: 328
Veková kategória: 12+

Podobné knihy, ktoré by sa vám mohli páčiť: Dcéra zimy


Publikovaný

v

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *