kniha-dcera-zimy

Recenzia na knihu Dcéra zimy

Upálenie troch žien sa dedinčanom nepodarí, pretože príde Morena. Morena ich zachráni, niet divu, keď tam má sestru. Morena a Vesna sú prekliate sestry, Morena uviazla v nekonečnom živote a Vesna uviazla v kolobehu života – v najkratší deň umrie a znovuzrodí sa.

No po rokoch prichádza príležitosť zrušiť kliatbu. A tak sa vydávajú na cestu plnú nebezpečenstva. Ich cesta nie je jednoduchá. Postupne odhaľujú ich osud a jeho tajomstvá. Čeliť budú rôznym nebezpečenstvám a výzvam, vrátane stretnutia s bohom podsvetia.

Dcéra zimy je fantasy román, ktorý určite osloví široké spektrum čitateľov. Je to kniha, ktorá ma pohltila od začiatku do konca. Vrelo odporúčam túto knihu všetkým milovníkom fantasy literatúry a tým, ktorí hľadajú knihu, ktorá vás nielen zabaví, ale aj inšpiruje k zamýšľaniu nad hlbšími témami ľudskej existencie. Musím podotknúť, že sa v knihe objavovalo prelínanie časových období, ale aj napriek tomu bola pre mňa kniha veľmi zaujímavá. Celý príbeh bol napísaný pútavo a bol plný napätia, akcií a nečakaných zvratov.

Dcéra zimy v odrážkach

  • fantasy román
  • odhalenie osudu prekliatych sestier
  • zlomenie kliatby
  • nesmrteľnosť a zraniteľnosť
  • nadprirodzený svet, kde sa miešajú život a smrť, božstvá a mágia.

Informácie o knihe Dcéra zimy

Autor: Vladimíra Šebová
Vydavateľ: CooBoo
Počet strán: 352
Veková kategória: 15+

Podobné knihy, ktoré sa vám môžu páčiť: Syn podsvetia


Publikovaný

v

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *