zamok_v_oblakoch

Recenzia na knihu Zámok v oblakoch


Kniha Zámok v oblakoch od autorky nás zavedie do pôvabného sveta vysoko v Alpách, kde sa nachádza starý, no uznávaný hotel, ktorý zachováva spomienky na svoje slávne dni. Hotel prežíva zlaté obdobie, keď sa na prahu novej éry pripravuje na veľkolepú silvestrovskú zábavu.

Hlavnou postavou príbehu je Fanny, jedna z mnohých oddaných zamestnancov hotela. Spolu s kolegami tvrdo pracuje, aby hostia zažili dokonalý pobyt a nezabudnuteľnú zábavu. No v prostredí luxusu a klamstiev nie sú všetci hostia tými, za koho sa vydávajú. Fanny sa ocitne v strede nebezpečného víru dobrodružstiev, ktoré ohrozia nielen jej život, ale aj jej dlho očakávanú lásku.

Kniha Zámok v oblakoch je zaujímavým spájaním romantického príbehu a napínavého dobrodružstva. Autorka nás zavedie do sveta, kde sa konflikty a tajomstvá vyvíjajú rýchlejšie ako lyžiari na zjazdovke. Fanny musí čeliť nebezpečenstvu a klamstvám, ktoré sa skrývajú za fasádou luxusu a pohodlia.

Kniha nám pripomína, že za pôvabnou fasádou môže číhať nebezpečenstvo, a že odvaha a oddanosť môžu prekonať aj tie najväčšie prekážky. Kniha sa čiastočne stáva aj detektívkou.

Zámok v oblakoch v odrážkach

  • hotel v Alpách
  • tajomní hostia
  • láska
  • kleptomanka
  • hra na detektíva

Informácie o knihe Zámok v oblakoch

Autor: Kerstin Gier
Vydavateľ: CooBoo
Počet strán: 352
Veková kategória: 10+

PantaRhei.sk knizne novinky

Podobné knihy, ktoré by sa vám mohli páčiť: Nežná zem


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *