tajomna_lekaren_1

Recenzia na knihu Tajomná lekáreň – vo vzduchu cítiť mágiu

Do starobylej vily Evie, ktorú susedia označujú za strašidelnú a záhadnú, sa spolu s rodičmi Luci a jej brat Benny sťahujú. Luci začne zisťovať, že vo vnútri sa skrývajú tajomstvá. Začne pátrať po nezvyčajných vôňach, ktoré sa vo vile šíria, a objavuje kľúč, ktorý nesedí do žiadnej zámky. Spolu so svojím bratom Bennym a susedom Matsom sa pustia do pátrania po tajnej izbe v dome.

Keď sa im podarí dostať do tejto tajnej časti, nachádzajú regály plné flakónov s rôznymi voňavými tekutinami. Tieto tekutiny sú však nielen príjemné, ale aj nebezpečné, a tak začína ich dobrodružstvo, ktoré je spojené s týmito záhadnými tekutinami. Jedna z fľaštičiek sa javí ako obzvlášť nebezpečná, a Luci s jej spoločníkmi musia nájsť spôsob, ako ju skryť.

Tajomná lekáreň je fascinujúcim dobrodružstvom plným záhad a tajomstiev, ktoré ma od prvej stránky vtiahli do svojej kúzelnej atmosféry. Príbeh sa odohráva v starobylej vile Evii. Luci, Benny, Mats a ich dobrodružstvo v tajnej časti vily, kde objavujú flakóny s voňavými tekutinami, vytvára napätie a zvedavosť, čo ma držalo pri knihe až do konca.

Záhadné voňavé tekutiny dodávajú príbehu tajomný rozmer. Tajomná lekáreň je kniha, ktorá vás zavedie do sveta tajomstiev a dobrodružstva. Je to príbeh o priateľstve, odvážnych rozhodnutiach a objavovaní tajomstiev v nečakaných miestach. Autorka nás stavia pred otázku, či by sme mali odhaliť všetky tajomstvá, a či niektoré veci by mali zostať utajené. Krásna kniha, určite odporúčam. Táto kniha je prvým dielom série Tajomná lekáreň.

Tajomná lekáreň v odrážkach

  • starobylá vila Evia
  • záhady a tajomstvá
  • tajná voňavá lekáreň
  • nebezpečné tekutiny
  • dobrodružstvo

Informácie o knihe Tajomná lekáreň

Autor: Anna Ruhe
Vydavateľ: Fragment
Počet strán: 256
Veková kategória: 10+

Podobné knihy, ktoré by sa vám mohli páčiť: Tajomá lekáreň – záhada čierneho kvetu


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *