tajne_svety_cestovna_agentura_2

Recenzia na knihu Tajné svety Cestovná agentúra 2

Flick sa stala členkou Tajnosvetského spolku. A keď príde naliehavá výzva z Prielomu, spolu so správcom Tajnosvetského spolku Jonathanom okamžite vstupujú do kufra a vydávajú sa do tohto záhadného sveta. Prielom je plochý vodný svet plný morských ľudí, tajuplných tvorov a strašidelných pirátov. No má veľký problém – scvrkáva sa a jeho existencia je ohrozená. Obyvatelia Prielomu musia nájsť riešenie a rýchlo opustiť tento svet.

Príbeh sa komplikuje tým, že im ukradnú kufor. Musia ho čím skôr nájsť, aby sa nič nestalo. A hlavne aby sa mali kam vrátiť. Navyše Flick beží čas a musí byť doma, no kým nenájdu kufor a riešenie, ako a kam dať obyvateľov Prielomu, nedostanú sa domov.

Odporúčam túto knihu, pretože ponúka zábavné a dobrodružné čítanie. Čítala som ju s nadšením, a to hlavne vďaka autorkinmu talentu vytvárať fascinujúce svety a zaujímavé postavy. Príbeh Flick a Jonathana a ich dobrodružstvo v Prielome ponúka čitateľom vzrušujúce zápletky, záhadné stvárnenia a neustále napätie, keď sa snažia zachrániť tento unikátny svet pred zánikom.

Celkovo mám veľmi pozitívny dojem z tejto knihy. Je to skvelá fantasy. Ak máte radi príbehy o magických svetoch, dobrodružstve a odvahe, určite si túto knihu obľúbite.

Tajné svety Cestovná agentúra 2 v odrážkach

  • multiverzum
  • problémy a ich riešenie
  • scvrkávanie sveta morských ľudí a pirátov
  • ukradnutý kufor
  • mágia a tajomstvá

Informácie o knihe Tajné svety Cestovná agentúra 2

Autor: L. D. Lapinski
Vydavateľ: Ikar
Počet strán: 368
Veková kategória: 10+

Podobné knihy, ktoré by sa vám mohli páčiť: Tajné svety Cestovná agentúra 1


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *