tajne-svety-cestovna-agentura

Recenzia na knihu Tajné svety Cestovná agentúra 1

Príbeh sa točí okolo dvanásťročnej dievčiny menom Flick Hudsonová, ktorá sa preťahovala. Pomáha rodičom, no keď ju pustia von, objaví záhadný obchod. Dostane ponuku a vstúpi do Tajnosvetského spolku. Táto cestovná agentúra vlastní kufre, ktoré vedú do rôznych svetov a Flick je nadšená, že môže zažiť nové a magické dobrodružstvá. Avšak, čoskoro zistí, že v týchto magických svetoch nie je všetko v poriadku.

Snehové búrky uprostred leta, zmiznuté ulice a opustené svety sú len niektoré z podivných udalostí, ktoré začínajú Flick trápiť. S odvahou a odhodlaním, ktoré ju vedú, sa rozhodne prekročiť hranice, skúmať magické multiverzum a zistiť, čo sa vlastne deje. Flick sa stáva hrdinkou svojho vlastného príbehu a musí sa postaviť mnohým výzvam a nebezpečenstvám, aby zachránila nielen svoj svet, ale aj ostatné svety, ktoré sú ohrozené. A hlavne to nemôže prezradiť rodičom.

Kniha Cestovná agentúra Tajné svety je nezabudnuteľným dobrodružstvom, ktoré ma pohltilo od prvej strany. Príbeh Flick Hudsonovej a jej cesty do rôznych magických svetov je plný nápadov, tajomstiev a nečakaných zvratov. Autorka nás zavedie do fascinujúcich a dobre vykreslených svetov, ktoré si jednoducho obľúbite.

Postavy sú dobre vyvinuté, a hlavná hrdinka Flick je odvážna a chytrá, čo ju robí veľmi presvedčivou. Príbeh je napínavý a plný akcie. Knihu odporúčam všetkým milovníkom dobrodružstva a mágie.

Tajné svety Cestovná agentúra 1 v odrážkach

  • Tajnosvetský spolok
  • multiverzum
  • záchrana všetkých svetov multiverza
  • dobrodružstvá v iných svetoch
  • veľké tajomstvo

Informácie o knihe Tajné svety Cestovná agentúra 1

Autor: L. D. Lapinski
Vydavateľ: Ikar
Počet strán: 384
Veková kategória: 10+

Podobné knihy, ktoré by sa vám mohli páčiť: Tajné svety Cestovná agentúra 2


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *