ako nájsť vraha

Recenzia na knihu Ako nájsť vraha

Autorka nás zavádza do malebného mestečka, v ktorom sa pred piatimi rokmi stala brutálna vražda stredoškoláčky Andie Bellovej. Tento prípad sa zdal byť uzavretý. Priateľ obete – Sal Singh sa priznal k činu a dokonca si vzal vlastný život. No Pippa o tom nie je presvedčená, že Sal je skutočným vrahom. Na začiatok sa zoznámi so Salovým bratom, ktorý jej bude pomáhať.

Pippina tvrdohlavosť a odhodlanie ju nútia hlbšie sa pohrúžiť do tajomstiev tohto mestečka a predovšetkým do minulosti Andie Bellovej. Každý obyvateľ si myslí, že to spravil Sal, no Pippa zistí mnoho tajomstiev, ktoré môžu mať niečo spoločné s inými.

Neskôr Pippa dostáva odkazy a vyhrážky, pravdepodobne od vraha. Pippa si nedá povedať a doplatí na to jej pes. Dokonca sa vrah dostane aj do ich domu, kým je prázdny.

Na konci sa Pippa vydáva sama za vrahom, ktorý ju môže zabiť. Nájde dievča a zavolá políciu. Polícia zistí, že sa nejedná o Andie. Nakoniec jej je už jasné, kto je vrah. Vydá sa za ním, no má šťastie, že prežila. Vrah sa našiel. Prípad sa objasnil a znovu uzavrel po piatich rokoch.

Kniha je záhadná a má strašidelnú atmosféru, napriek tomu je to dobre napísaný detektívny príbeh plný zvratov a odhalení. Kniha ma pohltila a čitateľa núti premýšľať o tom, čo sa stalo v mestečku, ktorým otriasla vražda. Odporúčam každému, kto má rád detektívky.

Ako nájsť vraha v odrážkach

  • pátranie po skutočnom vrahovi
  • odhaľovanie temných tajomstiev
  • detektívny príbeh plný zvratov
  • hľadanie pravdy
  • ohrozenie životov

Informácie o knihe Ako nájsť vraha

Autor: Holly Jackson
Vydavateľ: Slovart
Počet strán: 432
Veková kategória: Young Adults

Podobné knihy, ktoré sa vám môžu páčiť: Gallant


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *