V. E. Schwab - séria kníh Cassidy Blak

Recenzia na knihu Tunel z kostí

Dej druhého dielu nás zavedie do Paríža, kde Cassidina rodina nakrúca druhý diel televízneho seriálu o najstrašidelnejších miestach na svete. Paríž by mohol byť nádherným miestom na dovolenku, no pre Cassidy to nie je. Pod mestom sa totiž nachádzajú hrôzostrašné katakomby, kde straší množstvo duchov a nebezpečenstvo číha na každom rohu.

Cassidy sa ocitne v dileme, keď neúmyselne prebudí silného poltergeistu, ktorý nie je ochotný ísť za oponu, ktorá oddeluje svet živých od sveta duchov. Jej doterajšie skúsenosti s duchmi nestačia, a tak musí nájsť spôsob, ako poslať tohto nebezpečného ducha späť, predtým než bude príliš neskoro.

Poltergeista z knihy je výraznou a desivou postavou. Je to silný duch, ktorý sa v katakombách Paríža prebudil a začal ťažiť Cassidy a jej priateľov. Je nepredvídateľný, nebezpečný a jeho prítomnosť vyvoláva strach a napätie. Poltergeista dokáže manipulovať predmetmi, vytvárať chaos a ohrozovať životy postáv v príbehu. Jeho existencia pridáva temný a záhadný rozmer do príbehu a nutí postavy hľadať spôsoby, ako ho zastaviť a posunúť príbeh vpred.

Tunel z kostí je príbeh o duchoch a paranormálnom svete, no zároveň aj o priateľstve, odvahe a raste. Je to kniha, ktorá ma zabavila od prvej stránky a nechala ma premýšľať o tajomstvách. Ak máte radi príbehy o dobrodružstvách, duchoch a záhadách, určite si túto knihu nenechajte ujsť.

Tunel z kostí v odrážkach

  • fascinujúci svet, kde sa realita mieša s nadprirodzeným
  • komunikovanie s duchmi
  • strhujúca atmosféra
  • fantasy príbeh
  • silné priateľstvo

Informácie o knihe Tunel z kostí

Autor: V. E. Schwab
Vydavateľ: Slovart
Počet strán: 304
Veková kategória: 10+

Prečítajte si recenziu na prvý diel: Mesto duchov


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *