aprílové knižné novinky

Aprílové knižné novinky 2024

V tomto článku sa pozrieme na najnovšie skvosty literatúry. Prebádame nových i stálych autorov, ale aj rôzne žánre od beletrie po knihy pre deti a mládež. Pripravte sa na nezabudnuteľné čítanie, pretože tento mesiac znova prinášame skutočné poklady literárnej tvorby.

Pustite sa do stránok našich kníh a nechajte sa unášať do svetov plných nečakaných zvratov a tajomstiev. Nenechajte si ujsť tieto novinky! Tak čo, vybrané?

Dlhá hra

Po rokoch tvrdej práce v otcovom futbalovom klube sa chce Adalyn konečne presadiť. Je odhodlaná zabojovať o svoje dobré meno, no až na mieste zistí, že ide o deväťročné dievčatá, ktoré trénuje Cameron Caldani, niekdajšia brankárska hviezda.

Autor: Elena Armas

Bodyguardka

Ona mu kryje chrbát, on si získal jej srdce. Čo by sa mohlo pokaziť? Svetový bestseller od hviezdy pohodovej romantiky!

Autor: Katherine Center

Cesta vzkriesenia

Mickey Haller dostal z väzenia nespravodlivo odsúdeného, ktorého našla Ballardová pri vyšetrovaní sériového vraha. Tento úspech Mickeymu priniesol nielen slávu a peniaze, ale aj chuť pomáhať nevinným vo väzení.

Autor: Michael Conelly

Pilates

Výskum ukazuje, že pilates dokonca dokáže aj zmierňovať stres a rozvíjať všímavosť. Prospieva teda nielen telu, ale aj duši, a táto kniha vám odhalí aj množstvo ďalších jeho výhod.

Autor: Tracy Ward

Eragon

Príbeh chudobného farmárskeho chlapca, ktorý nájde v Dračích horách modrý kameň. Z neho sa vyliahne dračie mláďa Zafira a spolu sa vydajú na nebezpečnú cestu Kráľovstvom.

Autor: Christopher Paolini

Dva brehy oceánu

Prenikavo citlivý román je príbehom dvoch rodín na opačných stranách Atlantiku v období Druhej svetovej vojny, a nesmelej a neodolateľnej mladej ženy, ktorá ich obe prijme za svoje.

Autor: Laura Spence – Ash

Hyperion

Na planéte Hyperion, za hranicami vplyvu zákonov Hegemónie človeka, číha hrozivý tvor menom Rapír. Niektorí ho uctievajú, iní sa ho desia a ďalší ho chcú zničiť

Autor: Dan Simmons

Harry Potter: Čarodejnícky almanach

Prvý oficiálny sprievodca čarodejníckym svetom Harryho Pottera s ilustráciami siedmich svetových umelcov.

Autor: J. K. Rowling

Ak to niekomu povieš

Skutočný príbeh troch dievčat lapených do siete chladnokrvnej vypočítavej vrahyne – ich matky.

Autor: Gregg Olsen

Piata obeť

Pod hladinou zamrznutého jazera objavené telo tínedžerky Elly Reynoldsovej. Je nezvestná tri týždne, jazero však zamrzlo pred viac ako tromi mesiacmi.

Autor: J. D. Barker

Magická posadnutosť

Keď sestry Sally a Gillian Owensové osirejú, ujmú sa ich tety z Massachusetts. Dievčatá postupne odhaľujú, aké tajomné, ba desivé schopnosti majú ich tety.

Autor: Alice Hoffman

Leví kráľ

Vydajte sa do vnútrozemia Afriky, do savany pod Levou skalou, kde sa zhromaždili všetky zvieratá, aby oslávili narodenie malého levíčaťa Simbu, budúceho kráľa.

Autor: Disney

Rok v kolotoči F1

Guenther Steiner privíta čitateľov vo svojej stajni na celú sezónu 2022 a umožní im bezprostredný pohľad do zákulisia. Je to prvý raz, čo niektorý tím F1 dovolil aktívnemu riaditeľovi odkryť detaily z pretekárskej sezóny plnej zmien a zvratov.

Autor: Guenther Steiner

Spoveď čarodejnice – Morgana

Dobrodružstvo, láska a odhalenie niečoho väčšieho, ako si môže človek predstaviť.

Autor: Vita Jamborová

Krehké srdce

Uplynuli tri mesiace, odkedy sa Adam naposledy ozval. Rosie stále nevie dostať z hlavy jeho list na rozlúčku a srdce ju bolí rovnako ako v prvý deň.

Autor: Mona Kasten

Článok, ktorý by sa Vám mohol páčiť: Knižné novinky – Marec 2024


Publikovaný

v

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *