knizne-novinky

Knižné novinky – Marec 2024

Vitajte v našom fascinujúcom svete knižných noviniek pre marec 2024! Sme nadšení, že vám môžeme predstaviť širokú škálu nových príbehov, postáv a dobrodružstiev, ktoré vás určite pohltia. Pripravte sa na nezabudnuteľné čítanie, pretože tento mesiac znova prinášame skutočné poklady literárnej tvorby.

Naša ponuka zahŕňa rôzne žánre, od napínavých thrillerov až po srdcervúce romantické príbehy. Pustite sa do stránok našich kníh a nechajte sa unášať do svetov plných nečakaných zvratov a tajomstiev.

Tento mesiac vám prinášame knižné novinky, ktoré vám otvoria dvere do sveta fantázie, poznania a emocionálneho presahovania. Nechajte sa strhnúť do príbehov, ktoré vás nenechajú ľahostajnými, a objavte nové obzory literárneho sveta. Sme presvedčení, že naše marcové knižné novinky vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok z čítania. Marec je mesiac knihy, a preto je tento rebríček noviniek dlhší ako zvyčajne. Tak ktorú knihu si objednáte?

Čierna orchidea

Dojímavý príbeh o veľkej láske, zlomenom srdci, ale predovšetkým o nádeji od autorky celosvetovo úspešnej série Sedem sestier, Lucindy Rileyovej.

Autor: Lucinda Riley

Teória lásky

Teoretická fyzička Elsie Hannawayová cez deň vyučuje termodynamiku a po večeroch pracuje ako falošná priateľka, aby si prilepšila.

Autor: Ali Hazelwood

Mihnutím oka

Ovdovelá Kat je vyšetrovateľka, ktorá dôveruje svojim inštinktom. Vybrali ju, aby viedla pilotný program, do ktorého je zapojený aj asistent v podobe umelej inteligencie Lock.

Autor: Jo Callaghan

Ostrov Hitra

Na ostrove Hitra pri pobreží Nórska zmizne osemročný chlapec. O tri roky neskôr sa sem vracia aj vyšetrovateľka vrážd Mia Krügerová, ktorá si tu chcela siahnuť na život.

Autor: Samuel Bjork

Dcéra poslednej čarodejnice

Voľné pokračovanie úspešného románu Posledná čarodejnica z Ostrihomu

Autor: Janka Fabián

Moje šialené nápady

Medzi stromami hlbokých lesov, trávnatými kopcami, podzemnými brlohmi a? vidiekom, ktorý si podmanil človek sa odkrýva príbeh o zvierati odlišnom od všetkých ostatných – kuny.

Autor: Bernardo Zannoni

Tajomstvo pomocníčky

„Nechoďte do hosťovskej izby.“ Keď sa Douglas Garrick dotkne končekmi prstov dverí, dopadne na jeho tvár tieň. „Moja žena… je veľmi chorá.“

Autor: Freida McFadden

Piate ročné obdobie

Epický začiatok oceňovanej fantasy série!
Takto sa skončí svet… Naposledy. V jediný deň sa udejú tri strašné veci.

Autor: M. K. Jemisin

Ako sa vyrába ďalší majstrovský veľkofilm

 Vtipný, dojímavý a úžasne podnetný román, ktorý zachytáva aj zmeny v Amerike a americkej kultúre od druhej svetovej vojny.

Autor: Tom Hanks

Šťastie iných

Príbehy dvoch žien, budúcich švagrín, každá z iného cesta. Jedna jednoduchá z lazov, druhá komplikovanejšia z mesta. Každá má niečo, čo tej druhej chýba

Autor: Dana Bischof Závadová

Ahoj, tu je Sam

Dojímavý román o láske a strate a tiež o tom, čo skutočne znamená rozlúčiť sa.

Autor: Dustin Thao

Jedlom k lepšiemu životu

Britský lekár a spisovateľ prináša ďalšiu fantastickú knihu o výžive, ktorá vychádza zo špičkových výskumov.

Autor: Tim Spector

Keď si Budha zdriemne

Názov Keď si Budha zdriemne naznačuje len zemepisnú polohu oblastí, kde je Budha majoritným pastierom ľudských ovečiek. 

Autor: Miloš Hoffmann

Harry Potter: Čarodejnícky almanach

Prvý oficiálny sprievodca čarodejníckym svetom Harryho Pottera s ilustráciami siedmich svetových umelcov.

Autor: J. K. Rowling

Východ slnka na Bali

PR manažérka Jaelee Tanová je síce úspešná v práci, no srdce má zlomené a vo svojom vnútri sa stále trápi pre starú lásku

Autor: Sandy Barker


Publikovaný

v

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *