vianocne-pribehy

Vianočné príbehy


Vianočné príbehy sú ako čarovný most medzi skutočnosťou a vymysleným svetom plným zázrakov. V týchto príbehoch sa stretávajú ľudia, ktorí hľadajú význam sviatkov a postavy, ktoré majú moc meniť osudy. S každým otočením stránky sa otvára brána do sveta, kde sa zázraky stávajú každodennými udalosťami a kde je láska a dobrota najväčším darom.

V týchto príbehoch nejde len o vianočné stromčeky, darčeky a vianočné pečivo, ale aj o srdce samotného sviatku. Sú to príbehy o návrate, odpúšťaní a o schopnosti objaviť krásu v jednoduchosti života. Každý príbeh nám pripomína, že vianočné sviatky nie sú len obdobím darčekov, ale aj obdobím zdieľania, lásky a súcitu.

Vianočné príbehy nás pozývajú na cestu plnú prekvapení a nezabudnuteľných zážitkov. Sú to príležitosti na zahriatie srdca, na rozšírenie hraníc nášho myslenia a na objavenie krásy v každom okamihu. Nech už sa odohrávajú v romantických hradných sieňach alebo v malebných dedinkách, vianočné príbehy nám ukazujú, že magické okamihy sú všade okolo nás, len stačí sa na ne pozrieť s otvoreným srdcom.

Vianočné pohľadnice

Autor: Karen Swan

Vianočné pohľadnice sú román o tom, ako môžu existovať najbližšie spojenia najďalej od seba.

Vianoce v Carntone

Autor: Tamera Alexandrová

Uprostred vojny a blednúceho sna o Konfederácii odhaľujú ranený vojak a chudobná vdova skutočný význam Vianoc – a obetujúcej sa lásky….

Na Vianoce budem doma

Autor: Silvia Demovičová

Do Vianoc zostáva niekoľko dní.

Hrad v Škótsku

Autor: Julie Caplinová

Schúľte sa do svojho obľúbeného kresla, zababušte sa do huňatej deky a pri vôni vanilky sa začítajte do ďalšieho romantického príbehu.

Vianočné kníhkupectvo

Autor: Jenny Colgan

V historickej uličke zasneženého vianočného Edinburghu stojí jedno útulné starobylé kníhkupectvo plné čarovných príbehov.


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *