Tipy na najlepšie romantické knihy

Pustite sa do sveta romantiky a zážitkov, ktoré vyčaria úsmev na vašich perách a rozbúria srdce. Naše odporúčania pre najlepšie romantické knihy vám ponúknu nezabudnuteľné príbehy lásky, dobrodružstva a citového napätia. Objavte svoje nové obľúbené knihy a nechajte sa uniesť na vlnách vášní a túžob, ktoré len najlepšie romantické literárne diela dokážu ponúknuť.

Od klasiky po súčasnosť, náš rebríček vám pomôže objaviť najzaujímavejšie romantické knihy, ktoré zapoja vaše srdce a umocnia vaše city. Bez ohľadu na to, či túžite po sladkých príbehoch lásky alebo napínavých románoch plných nečakaných zvratov, nájdete tu tituly, ktoré vás nenechajú ľahostajnými.

Vila v Taliansku

Utečte na slnečné talianske pobrežie Amalfi, ponorte sa do tyrkysových morských vĺn a zamilujte sa do romantického príbehu z pera Julie Caplinovej!

Autor: Julie Caplin

Španielsky ľúbostný podvod

Má tri dni, aby presvedčila rodinu, že je po uši zaľúbená.

Autor: Elena Armas

Teória lásky

Teoretická fyzička Elsie Hannawayová cez deň vyučuje termodynamiku a po večeroch pracuje ako falošná priateľka, aby si prilepšila.

Autor: Ali Hazelwood

Východ slnka na Bali

PR manažérka Jaelee Tanová je síce úspešná v práci, no srdce má zlomené a vo svojom vnútri sa stále trápi pre starú lásku

Autor: Sandy Barker

Čierna orchidea

Dojímavý príbeh o veľkej láske, zlomenom srdci, ale predovšetkým o nádeji od autorky celosvetovo úspešnej série Sedem sestier, Lucindy Rileyovej.

Autor: Lucinda Riley

Vila na ostrove

Pod stredomorským slnkom sa odohráva zamotaná rodinná dráma a horúci romantický príbeh, ktorý je dokonalým letným únikom z reality…

Autor: Sarah Morgan

Útek na vidiek

Urobte si pohodlie a pri šálke voňavého bylinkového čaju sa nechajte uniesť láskyplným príbehom na idylický vidiek.

Autor: Julie Caplin

Francúzske bozky v New Yorku

Oplatí sa veriť v osudovú lásku?

Autor: Anne-Sophie Jouhanneau

Čajovňa v Tokiu

Pripravte si šálku voňavého čaju, pohodlne sa usaďte na svoje obľúbené miesto a začítajte sa do romantického príbehu o veľkej láske, ktorá sa neočakávane znova rozhorí v jednej malej očarujúcej čajovni.

Autor: Julie Caplin

Kaviareň slečny Lulu

Leah Allenová sa na úteku pred drsnou minulosťou ocitá v mestečku Rivertown v Južnej Karolíne, fyzicky aj duševne na dne. Zhodou okolností natrafí na útulnú kaviareň, ktorej majiteľka Lulu jej ponúkne prácu, strechu nad hlavou a šancu začať odznova.

Autor: T. I. Lowe

Polnočná ruža

Strhujúci príbeh indickej dievčiny Anáhity a jej rodiny.

Autor: Lucinda Riley

Šťastný zoznam

Šťastný zoznam je dojemný ľúbostný príbeh o spoznávaní seba samého aj pravej lásky.

Autor: Rachael Lippincott

Icebreaker: Keď sa lady lámu

Krasokorčuliarka Anastasia celý život pracovala na tom, aby sa dostala do reprezentačného tímu USA. Nathan nikdy nemal problém, ktorý by nedokázal vyriešiť. Obaja zisťujú, že sú k sebe pripútaní, ale keďže Anastasia nemá hokejistov rada, tak na tom nezáleží… však?

Autor: Hannah Grace

Knihomoli

Jedno leto. Vzájomní rivali. Dejový zvrat, ktorý nečakali…

Autor: Emily Henryová

Hypotéza lásky

Keď falošný vzťah medzi vedcami narazí na nezadržateľnú silu príťažlivosti, starostlivo vypočítané teórie zachváti chaos.

Autor: Ali Hazelwood


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *