Romatický svet Lucindy Riley

Lucinda Riley je majsterkou, ktorá vie, ako pútať čitateľov a prenikať do ich duší s eleganciou a jemnosťou. Jej beletria je prameňom úžasných dobrodružstiev a hlbokých úvah, ktoré nás inšpirujú a posúvajú ďalej v našej vlastnej ceste životom. Lucinda Riley, vo svojej beletrii, neponúka iba príbehy; ponúka životy, ktoré sa vás dotknú vo svojej autentickej kráse. S každou knihou nás vtiahne do nového sveta, kde sa môžeme stratiť, a zároveň nájsť samých seba.

Tu sa začína zoznam kníh, ktoré napísala a môžete si ich kúpiť:

Sedem sestier 1

V príbehu prvej sestry Maie sa ocitneme v Brazílii, kam sa hlavná hrdinka podľa inštrukcií zosnulého otca vyberie pátrať po svojom tajomnom pôvode.

Sedem sestier 2: Búrková sestra

Ally je jachtárka a v riskantných regatách na všetkých moriach sveta dokazuje svoj kumšt a odvahu. Jedného dňa ju zaskočí správa o nečakanej smrti otca, ktorý jej zanechal záhadný odkaz, ako sa môžu dopátrať pravdy o svojom pravom pôvode.

Sedem sestier 3: Tieňová sestra

Star d´Apliese je citlivá mladá žena, ktorej sa nikdy nepodarilo vystúpiť z tieňa svojej sestry Cece. Keď ich bohatý otec zomrie, stojí Star pred životnou dilemou.

Sedem sestier 4: Perlová sestra

Štvrtá sestra CeCe D´Apliese nemala nikdy pocit, že niekam patrí. Po smrti nevlastného otca, tajomného milionára tatka Slaného, sa ocitne na životnej križovatke.

Sedem sestier 5: Mesačná sestra

Po smrti svojho otca, záhadného milionára tatka Slaného sa Tiggy D´Apliese intuitívne rozhodne odcestovať na krásnu, no divokú škótsku Vysočinu.

Sedem sestier 6: Slnečná sestra

V Slnečnej sestre spoznáme Elektru, najzraniteľnejšu a najcitlivejšu zo všetkých siedmich sestier.

Sedem sestier 7: Stratená sestra

Kto a kde je siedma záhadná sestra? Nevieme, ako vyzerá a nevieme ani to, v ktorej krajine žije. Pátranie nás zavedie k dvom mladým ženám, z ktorých každá môže byť stratenou sestrou.

Sedem sestier 8: Atlas

V roku 1928 sa ujala chlapca na pokraji smrti láskavá rodina. Skromný, predčasne vyspelý a talentovaný chlapec vyrastá v mladého muža. Sestry zisťujú, že tatka Slaného takmer nepoznali a jeho skrývané tajomstvá ich všetky ovplyvnia.

Levanduľová záhrada

Emilie de la Martinieres sa roky snažila vybudovať si vlastnú existenciu nezávisle od svojho aristokratického pôvodu.

Dievča na útese

Mladá sochárka Grania Ryanová žije v New Yorku v harmonickom vzťahu s priateľom Mattom až do chvíle, keď príde o dieťa a ich spolužitie sa ocitne v kríze.

Olivovník

Pred vyše dvadsiatimi rokmi strávila baletka Helena čarovné prázdniny na Cypre, kde mal jej krstný
otec Angus prekrásnu vilu, a prežila tam aj
prvú lásku.

Čierna orchidea

Koncertná klaviristka Júlia prežila väčšinu detstva v skleníku starého otca, pestovaním exotických orchideí. Keď sa po rokoch snaží vyrovnať s tragédiou, ktorá ju postihla, vracia sa na toto čarovné miesto, aby našla vytúžený pokoj.

Polnočná ruža

Strhujúci príbeh indickej dievčiny Anáhity a jej rodiny sa odohráva v rozpätí štyroch generácií na dvoch kontinentoch – vo veľkolepom paláci indického maharadžu a v majestátnom šľachtickom sídle na juhu Anglicka.

Motýlia izba

Posy Montagueová prežila idylické detstvo v starobylom rodinnom sídle v Suffolku, kde spolu smilovaným otcom chytala na lúkach motýle a neskôr tu vychovala aj vlastné deti.

Záhadné vraždy v internáte

Náhla smrť žiaka malej súkromnej internátnej školy Fleat House je šokujúcou udalosťou, ktorú riaditeľ školy okamžite označí za tragickú nehodu.

Vilko a anjel snov

Vilko s rodinou sa práve presťahoval z mesta na vidiek. V novom domove však počuť záhadné zvuky, najmä v noci, a preto sa Vilkovi snívajú zlé sny. Našťastie nad ním niekto bdie…

Grétka a vianočný anjel

Prvá knižka zo série Anjeli strážni s názvom Grétka a vianočný anjel je ako stvorená pre magický čas Vianoc plný snov a zázrakov.

Dorotka a anjel priateľstva

Dorotka má stráviť prvý deň v novej škole a je trochu nervózna. Našťastie pri nej stojí anjel priateľstva Frederik a ukáže jej, že noví kamaráti
čakajú hneď za rohom.


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *