Vlákna mágie

Recenzia na knihu Vlákna mágie

Vlákna mágie je kniha, ktorá sleduje príbeh sedemnásťročnej čarodejnice menom Agáta. Keď príde o poslednú nádej na lásku, rozhodne sa vyriešiť svoje problémy čarami. Zatiaľ sa šíria informácie, že už nie je s Dominikom. Doma vytvorí motanku, no vytvorí jej aj tvár.

Hneď na druhý deň sa zjaví v škole nový spolužiak – Max. Naozaj jej kúzlo vyšlo? Poobede trávi čas s Desi, najlepšou kamarátkou, v Labke, miestnej kaviarni. Desi jej zrazu prečíta správu. Zomrela Kara, ktorá začala chodiť s Dominikom. Agáta viní z toho seba, pretože vytvorila motanku.

Postupne opadne trauma všetkých obyvateľov, keď sa objaví nová obeť. A po nej ešte ďalšie. No keď dá hlavy dokopy spolu s Dominikom, tak im to ide a Agáta sa neskôr dopátra, kto to urobil.

Kniha na mňa odzačiatku pôsobila pútavo. Napriek tomu, že to je tretí diel, tak nemá nič čo nadväzuje na predošlú knihu, takže čitateľ, ktorý nečítal tieto knihy v tomto príbehu o nič nepríde. Miestami som mala pocit, že čítam detektívku. Agáta bola čarodejnica a snažila sa vyriešiť prípad. A to sa jej podarilo. Koniec bol veľmi zaujímavý a autorka nechala čitateľom volnosť ako by tá kniha pokračovala ďalej. Vrelo odporúčam.

Vlákna mágie v odrážkach

  • vraždy v mestečku
  • šanca na lásku
  • čary
  • pletenie
  • hra na detektívov

Informácie o knihe Vlákna mágie

Autor: Vladimíra Šebová
Vydavateľ: CooBoo
Počet strán: 376
Veková kategória: 15+

PantaRhei.sk knizne novinky

Publikovaný

v

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *