Recenzia na knihu Piloti

Keď na Detrituse havarovala neznáma loď, Spensa vedela, že to je jej jedinečná príležitosť. V prestrojení za mimozemšťanku sa rozhodla infiltrovať na vesmírnu stanicu Hvezdáreň, z ktorej neľútostní krellovia útočia na ľudí. Tento riskantný plán bol jej jedinou nádejou, ako získať odpovede, ktoré hľadala, a zároveň príležitosťou ako sa stať hrdinkou, o akej vždy snívala.

Život na Hvezdárni bol na míle vzdialený všetkému, čo kedy poznala. Brutálny pilotský výcvik bol len začiatkom. Musela sa naučiť prežiť v nepriateľskom prostredí, kde každý deň prinášal nové výzvy. Jej odvaha a odhodlanie boli neustále testované, no Spensa nikdy neprestala bojovať. V hĺbkach vesmíru medzi hviezdami, ktoré vždy obdivovala, našla svoju silu a odhodlanie čeliť akýmkoľvek prekážkam.

Ak hľadáte skvelú sci-fi sériu, tak toto je ona. V tejto knihe sa Spensa vydáva na cestu plnú nebezpečenstiev a objavov, kde každé rozhodnutie môže rozhodnúť o osude celej galaxie. Je to príbeh o odvahe, pravde a hrdinstve, ktoré presahuje hranice vesmíru. Spensa vie, že aby mohla naplniť svoje sny, musí byť pripravená čeliť najväčším výzvam, ktoré si kedy dokázala predstaviť. A práve to z nej robí skutočnú hrdinku. Vrelo odporúčam.

Piloti v odrážkach

  • špiónka
  • vesmírne boje
  • politika Zvrchovanosti
  • umelá inteligencia
  • smrťoslimačica a hyperskoky

Informácie o knihe Piloti

Autor: Brandon Sanderson
Vydavateľ: Slovart
Počet strán: 432

PantaRhei.sk knizne novinky

Publikovaný

v

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *