Najpredávanejšie knihy

Tento článok obsahuje rebríček najpredávanejších kníh v apríli 2024. Preskúmajte knižné trendy a obľúbené knihy iných čitateľov a nechajte sa nimi inšpirovať!

Eliška

Príbeh Elišky sa začína počas druhej svetovej vojny. Moji čitatelia majú možnosť sledovať, ako sa z malého dievčatka stala starenka. Bez ohľadu na vek bola vždy úžasná, láskavá a srdcu milá… aj napriek svojmu batôžku chýb, prehier a bolestí.

Autor: Táňa Keleová – Vasilková

Cesta vzkriesenia

Mickey Haller dostal z väzenia nespravodlivo odsúdeného, ktorého našla Ballardová pri vyšetrovaní sériového vraha. Tento úspech Mickeymu priniesol nielen slávu a peniaze, ale aj chuť pomáhať nevinným vo väzení.

Autor: Michael Connelly

Harry Potter: Čarodejnícky almanach

Tento vizuálne bohatý prierez čarodejníckym svetom je plný máp, zoznamov a tabuliek o všetkom, čo by mohlo zaujímať začínajúceho čitateľa aj skalného fanúšika kníh o Harrym Potterovi.

Autor: J.K. Rowling

Šogún

Kultový historický román Jamesa Clavella rozpráva príbeh anglického kapitána Blackthorna, ktorý roku 1600 stroskotal pri pobreží Japonska a stal sa zajatcom japonských ostrovov.

Autor: James Clavell

Frankie

Richard Gold sa na tento deň starostlivo pripravil. Dnes si vezme život. Slučka mu už visí okolo krku, no vtom zbadá za oknom vychudnutého túlavého kocúra, ako naňho so záujmom vypliešťa oči. Goldove plány sú zrazu fuč.

Autor: Jochen Gutsch, Maxim Leo

PantaRhei.sk knizne novinky

Článok, ktorý by Vás mohol zaujať: Knižné novinky – Máj 2024


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *