Najočakávanejšie knihy roka 2024

V tomto rebríčku nájdete najočakávanejšie knihy tohto roka. Od rôznych žánrov k rôznym autorom – od tých populárnych až k neznámym, nájdete si tú pravú knihu pre vás. Nakloňte sa a prevoňajte stránky najočakávanejších kníh, ktoré vás zavedú do svetov plných dobrodružstva, múdrosti a nezabudnuteľných príbehov. Znova objavte radosť z čítania s touto exkluzívnou kolekciou, ktorá vás bude sprevádzať od prvej stránky až po poslednú. Tak čo, vybrané?

Čierna orchidea

Dojímavý príbeh o veľkej láske, zlomenom srdci, ale predovšetkým o nádeji od autorky celosvetovo úspešnej série Sedem sestier, Lucindy Rileyovej.

Autor: Lucinda Riley

Cesta vzkriesenia

Mickey Haller dostal z väzenia nespravodlivo odsúdeného, ktorého našla Ballardová pri vyšetrovaní sériového vraha. Tento úspech Mickeymu priniesol nielen slávu a peniaze, ale aj chuť pomáhať nevinným vo väzení.

Autor: Michael Conelly

Ostrov Hitra

Na ostrove Hitra pri pobreží Nórska zmizne osemročný chlapec. O tri roky neskôr sa sem vracia aj vyšetrovateľka vrážd Mia Krügerová, ktorá si tu chcela siahnuť na život.

Autor: Samuel Bjork

Teória lásky

Teoretická fyzička Elsie Hannawayová cez deň vyučuje termodynamiku a po večeroch pracuje ako falošná priateľka, aby si prilepšila.

Autor: Ali Hazelwood

Vila v Taliansku

Utečte na slnečné talianske pobrežie Amalfi, ponorte sa do tyrkysových morských vĺn a zamilujte sa do romantického príbehu z pera Julie Caplinovej!

Autor: Julie Caplin

Piate ročné obdobie

Epický začiatok oceňovanej fantasy série!
Takto sa skončí svet… Naposledy. V jediný deň sa udejú tri strašné veci.

Autor: M. K. Jemisin

Žena vo mne

Žena vo mne je odvážny a neskutočne dojímavý príbeh o slobode, sláve, materstve, prežití, viere a nádeji.

Autor: Britney Spears

Eragon

Fantasy bestseller z pera pätnásťročného Christophera Paoliniho, ktorý nadchol milióny čitateľov po celom svete. Rozpráva príbeh chudobného farmárskeho chlapca, ktorý nájde v Dračích horách modrý kameň.

Autor: Christopher Paolini

Denník odvážneho bojka: Dutá hlava

Osemnáste pokračovanie mimoriadne úspešnej série Denník odvážneho bojka prináša nové dobrodružstvá a trampoty školáka Grega Heffleyho.

Autor: Jeff Kinney

Sto pod nulou

Pocitová teplota mohla dosiahnuť mínus sto stupňov, no ani to ich nezastavilo. Partia ôsmich horolezcov sa v roku 1967 rozhodla podniknúť zimný prvovýstup na najvyššiu severoamerickú horu Denali známu ako Mount McKinley

Autor: Art Davidson

Jedlom k lepšiemu životu

Britský lekár a spisovateľ prináša ďalšiu fantastickú knihu o výžive, ktorá vychádza zo špičkových výskumov.

Autor: Tim Spector

Foxglove

Keď sa zdá, že Signa konečne našla šťastie, Osud opäť zamieša karty. Príťažlivý a nepolapiteľný Smrtihlavov brat totiž túži po pomste za smrť milovanej ženy.

Autor: Adalyn Grace


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *