Knižné novinky - jún 2024

Knižné novinky – Jún 2024

Vitajte v našom fascinujúcom svete knižných noviniek pre jún 2024! Sme nadšení, že vám môžeme predstaviť širokú škálu nových príbehov, postáv a dobrodružstiev, ktoré vás určite pohltia. Pripravte sa na nezabudnuteľné čítanie, pretože tento mesiac znova prinášame skutočné poklady.

Naša ponuka zahŕňa rôzne žánre, od napínavých thrillerov až po srdcervúce romantické príbehy. Pustite sa do stránok našich kníh a nechajte sa unášať do svetov plných nečakaných zvratov a tajomstiev. Sme presvedčení, že naše júnové knižné novinky vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok z čítania.

Nikto nič nevidel

Vaše dve malé dcérky naskočia do vlaku ako prvé. Chcete ísť za nimi, ale vtom sa dvere zatvoria a vlak odíde. Cestou na nasledujúcu zastávku sa presviedčate, že všetko dobre dopadne. Keď však dorazíte, nečakajú vás dve deti, ale iba jedno. Nikto nehovorí pravdu a čím dlhšie pátranie bude trvať, tým ťažšie bude vašu dcéru nájsť.

Autor: Andrea Mara

Nezabudni na mňa

Ama Torresová miluje svoju prácu. Ako plánovačka svadieb vedie vlastnú malú firmu a snaží sa preraziť v biznise, v ktorom sa cíti ako ryba vo vode. Paradoxne, manželstvo nie je nič pre ňu. Len ten jeden perfektný, dokonalý deň, ktorý nemôže nič pokaziť. Alebo predsa?

Autor: Julie Soto

Haunting Adeline

Dokážem manipulovať s emóciami každého, kto mi to dovolí. Raním ťa, rozplačem, rozosmejem a budeš kvôli mne aj vzdychať. Na neho však moje slová nepôsobia. Najmä nie vtedy, keď ho prosím, aby odišiel.

Autor: H. D. Carlton

Silo

Toto je príbeh o ľudstve, ktoré sa snaží prežiť, o ľudstve na hrane. Svet, ako ho poznáme, sa stal neobývateľným, ľudia žijú v obrovských podzemných silách a na zem sa môžu dívať len cez kamery a veľké obrazovky.

Autor: Hugh Howey

Kruhy na vode

Po vražde bossa podsvetia zavládla v Našom Meste dusivá atmosféra. Všetkým bolo jasné, že odveta na seba nenechá dlho čakať, prinesie novú vlnu krvi prelievania.

Autor: Dominik Dán

Na Zemi sme na chvíľku nádherní

Brilantný, srdcervúci, nežný, originálny – Vuongov debut je rozsiahly a zdrvujúci portrét rodiny a zároveň dokladom oslobodzujúcej sily rozprávania.

Autor: Ocean Vuong

Výmena

Keď v Kalifornii objavia dom snov, neváhajú ani okamih. V rámci výmeny ponúknu majiteľom svoju rezidenciu na Štokholmskom súostroví. Hneď po príchode však poznajú, že niečo nie je v poriadku. Je to skutočne ten istý dom, ktorý videli na fotkách? A čo sa medzičasom odohráva u nich doma? Našťastie majú v každej izbe bezpečnostné kamery a pokušenie sledovať cudzí pár je priveľké.

Autor: Stefan Ahnhem

Medúzy starnú opačne

Vedeli ste, že existujú medúzy, ktoré starnú opačne, stromy, ktoré žijú nerušene tisíce rokov, takmer nesmrteľné baktérie a žraloky, ktoré majú viac ako štyristo rokov? Zdá sa, že príroda so svojimi zázrakmi a záhadami skrýva tajomstvo dlhovekosti.

Autor: Nicklas Brendborg

Vražedné koleso

Dokážete vyriešiť vraždu na ruskom kolese?
Londýn 1938. V celom meste vyvolá rozruch prípad podivuhodnej vraždy: ktosi zastrelil muža na vrchole ruského kolesa. V kabíne s ním bola iba jeho manželka, tá však trvá na svojej nevine. Senzácie sa chytí bulvárna tlač a ponúkne odmenu tomu, kto tento prípad vyrieši ako prvý.

Autor: Tom Mead

Láska na skúšku

Felicity „Fizzy“ Chen všetci poznajú ako brilantnú autorku bestsellerových ľúbostných románov. Jej životu síce chýba pravá láska, ale aj tak si ho dokáže užívať plnými dúškami. Až kým „nepadne na nos“. Horkosladké precitnutie jej pomôže pochopiť, že nikdy nezažila, ako chutí skutočná ľúbostná romanca.

Autor: Christina Lauren


Publikovaný

v

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *