Tipy na knihy k MDŽ

V tomto článku sa pohrúžime do fascinujúceho sveta kníh, kde sa stretneme so ženskou silou, múdrosťou alebo odvahou. Od klasických diel od ikonických autoriek po súčasné bestsellery, táto zbierka kníh ponúka jedinečný pohľad na život žien vo všetkých jeho podobách. Prežite emocionálne a inšpirujúce príbehy, ktoré oslavujú silu múdrosti, lásky a odhodlania. Nechajte sa vtiahnuť do sveta, kde ženy formujú dejiny, menia svet a nachádzajú svoj vlastný hlas.

Čierna orchidea

Dojímavý príbeh o veľkej láske, zlomenom srdci, ale predovšetkým o nádeji od autorky celosvetovo úspešnej série Sedem sestier, Lucindy Rileyovej.

Autor: Lucinda Riley

Čajovňa v Tokiu

Pripravte si šálku voňavého čaju, pohodlne sa usaďte na svoje obľúbené miesto a začítajte sa do romantického príbehu o veľkej láske, ktorá sa neočakávane znova rozhorí v jednej malej očarujúcej čajovni.

Autor: Julie Caplin

Východ slnka na Bali

PR manažérka Jaelee Tanová je síce úspešná v práci, no srdce má zlomené a vo svojom vnútri sa stále trápi pre starú lásku

Autor: Sandy Barker

S láskou, Pamela

Blond sexi imidž Pamely Andersonovej bol v 90. rokoch všadeprítomný. Objavili ju na tribúnach počas kanadského futbalového zápasu a rýchlo sa stala superhviezdou.

Autor: Pamela Anderson

Pandora

Londýn 1799. Mladá nádejná návrhárka šperkov Pandora Blakeová žije so svojím strýkom v kedysi preslávenom obchode so starožitnosťami svojich rodičov.

Autor: Susan Stokes Chapman

Elektra

Jennifer Saintová, autorka románu Ariadna, dala v nádhernom lyrickom príbehu Elektra hlas trom ženám spútaným prastarou kliatbou rodu Atreovcov, ktoré sa obetovali a ich osud bol horší ako smrť.

Autor: Jennifer Saint

Vlčí brloh

Dej románu Vlčí brloh sa odohráva v pompejskom lupanáriu a ponúka možnosť priblížiť sa životu žien, ktoré dlhé stáročia zostávali v tieni nezáujmu a zabudnutia.

Autor: Elodie Harper

Malé ženy

Príbeh štyroch sestier prvý raz uzrel svetlo sveta v druhej polovici 19. storočia, ale jeho obľúbenosť prekročila hranice času. Stále ďalším generáciám matiek a dcér ukazuje hodnotu rodiny, priateľstva, odpustenia a života v pravde a láske.

Autor: Louisa May Alcott

Nezlomné

Strhujúci príbeh o sile a odvahe troch žien.Vydajte sa po stopách troch výnimočných žien, ktorých srdcia sú divoké a nemôžu byť skrotené a zmieriť sa s obyčajným osudom.

Autor: Emilia Hart

Sestry Chanel

Gabrielle „Coco“ Chanel a jej sestra Antoinette mali ťažký osud. Po smrti matky ich opustil otec a ony vyrastali medzi chladnými kláštornými múrmi.

Autor: Judithe Little


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *