Zoznam najlepších kuchárskych kníh

Objavte lahodné recepty a kulinárske skvosty v našom výbere kuchárskych kníh plných jednoduchých a zároveň inšpiratívnych pokrmov, ktoré vám pomôžu oživiť vašu kuchyňu. No pritom sme nezabudli ani na celiatikov, diabetikov či kardiakov. Užívajte si chuťové dobrodružstvo!

Jeme zdravo a úsporne

Naučiť sa variť a jesť zdravo tak, aby ste v obchode nenechali celú výplatu, stále však jedli kvalitne a chutne. 

Rok za stolom

Rok v kuchyni ponúka sezónne recepty, ktoré oslavujú útulnú atmosféru každého obdobia.. Táto kniha je zhmotneným výsledkom niekoľkých rokov strávených tvorením a fotením receptov na autorkinom foodblogu Rozliatym tušom.

Recepty pre diabetikov

Stravovanie je pri diabete základom liečby. A hoci je primárne publikácia určená pre diabetikov, na svoje si príde aj široká verejnosť.

Recepty pre celiatikov

Pripravili sme pre vás skvelé osvedčené recepty, z ktorých si napečiete vynikajúce pečivo, koláče, uvaríte výborné jedlá. Budú zaručene chutiť nielen vám, ale aj ostatným členom rodiny, ktorí nemusia držať bezlepkovú diétu.

Recepty pre kardiakov

Aj stravovanie môže byť súčasťou liečby pri rôznych diagnózach. Inak to nie je ani pri ochoreniach srdca a ciev.

V jednom

Jamie Oliver ponúka vyše 120 receptov, podľa ktorých pripravíte jednoduché lahodné pokrmy v jednom hrnci, pekáči alebo panvici. 

Obľúbené recepty – Veronika Bušová

Fit recepty: Vegán

Skvelé nielen pre tých, čo preferujú vegánsky životný štýl, no takisto pre rôznych alergikov či tých z vás, ktorí trpia intoleranciami.

Jeme zdravo celý rok

 Tešte sa na výdatné raňajky, jednoduché desiaty, sezónne polievky, rýchle večere s mäsom aj bez neho a tradičné aj netradičné dobroty pre maškrtníkov.


Publikovaný

v

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *